ven. 18 oct.

|

Metz

Projection du Film “Bataillon invisible”

Les inscriptions sont closes
Voir autres événements
Projection du Film “Bataillon invisible”

Heure et lieu

18 oct. 2019, 18:00 – 21:00 UTC+2

Metz, 1 Rue des Récollets, 57000 Metz, France

À propos de l'événement

Projection du film “Bataillon invisible” : un long-métrage qui raconte l’histoire des femmes-militaires dans la guerre actuelle en Ukraine.

Cette projection exceptionnelle aura lieu le 18 octobre à 18 heures au Cloître des Récollets à Metz (1 rue des Récollets 57000 Metz).

La projection du film sera précédée de prises de paroles.

L’entrée sera libre dans la limite des places disponibles.

Le film est sous-titré en français. __

Запрошуємо вас на показ документального фільму «Невидимий батальйон », який відбудеться 18 жовтня о 18.00 у Cloître des Récollets за адресою 1 rue des Récollets 57000 Metz.

«Невидимий батальйон» - це шість історій жінок-військовослужбовиць, розказаних трьома українськими режисерками: Іриною Цілик, Світланою Ліщинською та Аліною Горловою. Героїні фільму різні за своїм життєвим досвідом, віком, військовими та цивільними професіями, проте їх всіх об’єднала ця війна, і їх історія створюють панорамну картину становища жінки у Збройних Силах.

Мова: укр/рос з французькими субтитрами

Спеціальні гості показу:

Москвич Майя Юріївна, освіта: міжнародна економіка. Доброволець, служила в добровольчих підрозділах «Батальйон їм.генерала Кульчицького, «Гарпун», «Миротворець» з серпня 2014 по грудень 2017 року в р-нах Дебальцево, Горлівки, Сереводонецька. Стрілець, розвідниця. Звільнилась за станом здоров`я. Золотий призер національної збірної України InvictusGames 2018р в стрільбі з лука. Одна з активних учасниць Жіночого Ветеранського Руху.

Чобанюк Іванна. Ветеранка. Доброволець, служила в медичному батальйоні «Госпітальєри». Під час навчання в Тернопільському державному медичному університеті поїхала у вересні 2014 року на передову, стала командиром медичної евакуаційної бригади на першій лінії оборони, де займалася евакуацією поранених з поля бою, наданням медичної допомоги та транспортуванням в госпіталь. Працювала переважно в с. Піски поблизу Донецького аеропорту. Періодично верталася на навчання, остання ротація в с.Піски - квітень 2015 року. Також липень-серпень 2015 року працювала на Світлодарській дузі. Нагороджена орденом «Народний герой України». Активна учасниця Жіночого Ветеранського Руху, Клубу ветеранської дипломатії «Амбасадор». В квітні 2019 року брала участь в дипломатичній поїздці в США, де проводила показ та лекцію студентам факультету міжнародних відносин San Diego State University, а також українській громаді в Лос Анджелесі. Зараз після успішного закінчення університету та проходження інтернатури уже другий рік працює як сімейний лікар.

Показ організовано на ініціативи та сприяння: https://www.facebook.com/InvisibleBattalion/ https://invisiblebattalion.org/

Трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=fsGnbaLQ82Y

Partager cet événement